VİNÇ ÇEŞİTLERİ

Vinç Çeşitleri; Dizayn elektrikli vinç sitemleri üretimin lider olan firmamız, tüm ihtiyaçlarınıza uygun finç üretimleri montajları yapmaktadır. Monoray vinç pergel vinç, Alçak tavan vinci, Gezer köprülü vinç gibi sistemleri üreten ve montaj yapan Dizayn elektrikli vinç sistemleri garantili kaliteli ve talep edilen tonajlarda vinçler üretmektedir.

VİNÇ EKİPMANLARI

Vinç Ekipmanları; Tambur, Redüktör, Kumanda, Kedi Şasesi ve Tekerlekler, Kanca, Kaldırma Motoru,Halat Kılavuzu ve Switchler,Fren, Elektrik Panosu gibi birçok ekipmanı Dizayn elektrikli vinç sistemleri firmasından temin edebilirsiniz, bakımı yapılacak parça değişimlerini servis ağımız ile en kısa sürede çözümleyerek sizlere kaliteli güvenilir hizmetler sunmaktayıız.

YÜK ASANSÖRLERİ

Yük asansörleri; Dizayn vinç sistemleri yük asansörlerini inşşat alanlarında fabrikalarınızda depolarda yük taşıma kaldırma amaçlı üretilen yük asansörlerini önce alanı inceler ve ölcüleri kullanılır olma ihtimalinide hesaplayarak sizler için en faydalı olacak yük asansörlerini üretitir ve montaj yapar güvenilir garantili kaliteli yük asansörlerini Dizayn vinç bünyesinde güvencesi ile üretmekteyiz.
TOP